Szukaj na tym blogu

Obserwatorzy

czwartek, 27 grudnia 2012

fajne święta, odpoczęliśmy

Jak tam po świętach?
U nas było leniwie, spokojnie.
Co prawda już w Wigilię dopadło mnie choróbsko, straszny ból gardła, głowy, katar... podleczyłam się i żyję ;)
Śnieg popłynął zaraz w pierwszy dzień świąt a szkoda, bo dzieci dostały narty od Mikołaja :)
Mam jednak nadzieję, że będą miały okazje je wykorzystać jak należy. Konrad już wpadł na pomysł, że będzie zjeżdżał ze zjeżdżalni jak Małysz! Ten to ma pomysły :))

A dziś pogodowo u nas bardzo jesiennie.. pada deszcz.. chociaż ranek zapowiadał się bardzo wiosennie. Słonko świeciło cudnie. Gdy wietrzyłam na górze wszystkie sypialnie zapachniało wiosną :) w sumie dobrze, że nie ma mrozu, wyluzujemy z ogrzewaniem, piec nie będzie hulał na 100000%.

Na szczęście jedzenia zrobiłam w sam raz, nie ma jakiegoś wyjadania, bo się zepsuje, super. Ciasta jeszcze tylko kuszą :))) Mieliśmy okazję spotkać się z Eweliną i Kubą, bo przyjechali do rodziców na BN - zrobili wszystkim niespodziankę :))) fajnie było :) a teraz Sylwester! Mamy wolną chatę, bo rodzice wezmą dzieci, znajomi poinformowani i zobaczymy co z tego wyjdzie :)))) jeśli się nie uda, spędzimy tę noc SAMI ;)
Nasze BN w skrócie ;)Pozdrawiam,
Kama :)

3 komentarze:

 1. Wow ale dzieciaki dostały szałowe prezenty :) Zwłaszcza perkusję :) Nam też udało się przez te Boże Narodzenie odpocząć. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś nasze maluchy dostały perkusję... Żyjecie jeszcze? Słuch pozostał?
  Uśmiechy dzieci są jak gwiazdki!

  OdpowiedzUsuń
 3. narty super sprawa życzę tylko śniegu oby na feriach go nie zabrakło a perkusja :) odważna jesteś :))może kiedy kapele założą

  OdpowiedzUsuń